| CatMeadow a întrebat:

G-dragon fumeaza? are iubita? e virgin? stiu stiu chiar eu am raspuns la intrebarile astea! da mor aiici! copilu asta e prost?

3 răspunsuri:
| WhiteProud95 a răspuns:

Http://translate.google.ro/....../translate aici gasesti si ce face si ce nu face :))

| KateNoH8 a răspuns:

Da, fumeaza si da are iubita ( acum nu stiu daca e Dara sa Cl din 2ne1), uita-te si u pe allkpop ca sa afli mai multewinking mai ales de Skydragon ( Cl si Gd) sau Daragon (Dara si Gd) [xoxo

| Brn a răspuns:

Buna! Eu stiu doar ca fumeaza http://www.allkpop.com/2009/09/g-dragon_seen_smoking.