| Steriade_Andrei_2001 a întrebat:

am și eu o întrebare. la liceu am tras biletele sa ne dam cadouri de Crăciun între noi, și mi-a picta o fata pe care o simpatizez, ce cadou ar fi mai drăguț sa ii fac

Răspuns Câştigător
| AdelaElena88 a răspuns:

Super, e șansa ta sa te remarci. Poți sa iei un lănțișor, sau o brățara, parfumul preferat ( daca stii care e ), oricum sa fie ceva mai special; și sa pui și o felicitare acolo în care poți sa scrii : Crăciun fericit! M-am bucurat foarte mult ca numele tău se afla pe biletel, și am avut ocazia sa îți fiu eu cel care îți dă cadoul. Ai un zâmbet minunat, și ma întrebam dacă vrei sa ieșim azi după școală?" Pare foarte spontan, însă eu cred ca ar fi foarte drăguț:3