| Teeestiwudnejwns a întrebat:

Am si eu o intrebare :-s. E in regula sa-ti placa melodia Justin Bieber - As long as you love me? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| GregHouse a răspuns:

Dude, sa nu faci greseala asta...
Ramai hetero.

| Teeestiwudnejwns explică (pentru GregHouse):

Cam la asta ma gandeam si eu... Imi place doar ca are o parte rap...

10 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

De ce sa nu fie in regula? fiecare asculta ce muzica vrea happy

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Asculti ce vrei. Nu te aresteaza nimeni ca-ti plac anumiti cantareti.

| Teeestiwudnejwns explică (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Nu-mi place justin bieber... Imi place doar melodia asta big grin...

| moldo15 a răspuns:

Nu happy Justin Bieber e pentru fete s-au pentru gay laughing sincer

| Gibbons a răspuns:

Nu, nu e. Incearca Backstreet Boys As long as you love me.
Mult mai frumoasawinking

| Teeestiwudnejwns explică (pentru Gibbons):

Asta (melodia) mi se pare si mai gay laughing

| Gibbons a răspuns (pentru Teeestiwudnejwns):

Atunci sincer, clar ai o problema happy Melodia aia e... un clasic al industriei si n-ai cum sa "n-o simti", asta bineinteles, daca ai trait sau traiesti