| Camelusa a întrebat:

am si eu o mica intrebare:cum trebuie sa vorbesc cu iubitul la telefon? tebuie sa il alint mereu si sa il complimentez tot timpul sau sa vorbim in general despre ceea ce am facut in ziua respectiva? cum este mai bine sa vorbesc cu el ca sa se simta si el bine si sa-i placa si lui atunci cand vorbeste cu mine? imi puteti spune niste subiecte care ar putea merge sa lege o discutie ca inte prieteni care sa ne captiveze pe amandoi? va rog mult sa ma ajutati daca se poate! cel mai bun raspuns primeste FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Mai soro, iubitul tau nu e iubita ta ca sa fie alintat si complimentat si alte prostii, ai grija sa nu-i creasca cumva tate big grin
Fii naturala si vorbeste cu el cum iti vine sa vorbesti, daca te place ar trebui sa o faca pentru ceea ce esti nu pentru ca stii sa joci foarte bine teatru. happy
Daca chiar vrei sa il dai "gata" nu o faci printr-o conversatie la telefon ci o faci cand esti singura cu el intr-un loc mai intim (stii tu la ce ma refer, daca nu da frau liber imaginatiei big grin).
Sper ca te-am ajutat.
O zi faina!

| Camelusa explică (pentru NoRestForTheWicked):

Mersi.big hug

| NoRestForTheWicked a răspuns (pentru Camelusa):

Cu placere! Ma bucur te-am ajutat, majoritatea imi considera sfaturile jignitoare dar asta e adevarul gol golut big grin Nu lasa stereotipurile si prostia monotona si plictisitoare a gandirii societatii sa-ti dicteze actiunile, daca vrei sa fi speciala poti fi speciala pentru el si fara a ti se pune etichete.
Ma bucur cand vad oameni deschisi la creier, tine minte ca specialul e mai sexy si tine mai mult decat 20 de minute cat tine un machiaj bun! big grin
Astea fiind spuse, mult succes si app de intrebare subiectele interesante sunt cele foarte rar abordate din timiditate, teama, minte ingusta sau idei preconcepute!
Toate cele bune!winking

| Camelusa explică (pentru NoRestForTheWicked):

Mersi inca o data>big grin

4 răspunsuri:
| Chillcs a răspuns:

De ce nu lasi discutia sa curga? Lasa-l pe el sa te alinte si sa te complimenteze