| AnonimNeamt a întrebat:

Am si eu o mica problema. Vreau si eu sa fac cursorul la mouse cand dau click pe ceva sa fie 1 punct mare rosu..am vazut pe youtube la niste baieti care au prezentat 1 server de metin. Dati-mi si mie va rog linkul, dau fundita si vot. P.S: Scuzati categoria, insa este cea mai folosita si m-am gandit ca voi primi 1 raspuns repede..Succes

1 răspuns:
| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Pai..prietenul meu..sa iti explic. partea cu 1 punct mare rosu pe care l-ai vazut este de la programul cu care au filmat ei desktopul. La unele programe se face un punct mare Galben la altele Rosu sau diferite culori. Negru, Verde, Orange, etc. deci nu gasesti asa ceva happy