| Root4004 a întrebat:

Am si eu o pagina pe Facebook. As vrea niste sfaturi cum s-o fac vizitata ( cu multe likeuri ).
Numele : Rage Comics [ RO ]

Am mai facut intrebari ceva de genul asta doar ca puneam linkul si nu mi se publicau...

Răspuns Câştigător
| ilcmty a răspuns:

Buna! Spune-le prietenilor tai despre pagina ca sa iti dea un like in favoarea ca ii vei da si tu like undeva... spune si la colegi...stiu ca e vara si poate acum nu va mai intalniti ca la scoala dar poti sa ii suni. Daca lor le place, le mai spune si la alte persoane. Poti sa rogi si paginilele astea mai mari sa iti faca putina publicitate.E cam greu cu paginile astea pana te dezvolti putin. Funda?