| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o prietena careia îi place de mine si cu care vorbesc la telefon mereu. Vreau si eu niste idei despre ce sa vb cu ea. Ca de fiecare dat ma intreaba: dar zici si tu ceva? Si e chiar jenant. Nu vreau sa o plictisesc si sa ma dispretuiasca. E o fata careia ii place sa vorbeasca laughing. Ms mult :*** Funda!

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Pune-i intrebari la care raspunsul sa fie mereu o povestire lungaaaa. In acest fel nu va mai trebui sa mai vorbesti tu deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai,intreab-o ce lucruri ii plac:de exemplu ce hobby-uri are, ce gen de muzica prefera ...etc iar apoi daca gasesti ca aveti lucruri in comun continuati discutia pe acel subiect.