| Dede_4598 a întrebat:

De ce atunci cand vad baiatul pe care odata il placeam si acum nu mai vreau sa vorbesc deloc cu el si nici sa aud de el, tremur si imi este foarte frig? Si de ce el acum vrea sa vorbeasca cu mine si intreaba mereu de mine, cand mai demult doar si-a batut joc de mine?

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Poate simte ceva pentru tine, si poate si tu inca il placi sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca ai auzit vb aceea: What goes around, comes around (adica roata s intoarce). Eu am patit cu fostul meu prieten. Tineam la el fffffffffffffffffffffffffffffffff mult si cu timpu vazand cat d mult il iubesc si-a luat-o in capwinking si a inceput sa vb sec cu mine pana la un moment dat cand am ajuns la capatul puterilor si am zis GATA! Adevaru e ca imi pare rau ca i-am dat papucii da a meritatwinking. iar aquma are prietena la care el tine f mult la ea si ea NU.
Deci. c spuneam mai sus happy.