| BitKode a întrebat:

Am si eu o problema, deci imi placea de o fata mai acum 1 an, vorbeam mereu si chiar ne intelegeam bine, dupa un timp eu am avut niste probleme, ea a fost ocupata mai tot timpul, n-am mai vorbit chiar asa des, ea si-a facut un prieten, eu m-am apucat de sala, ne-am schimbat radical amandoi si multe altele! In fine, asta nu prea conteaza, dar problema e ca acum cateva zile ea m-a sunat sa ma intrebe cum mai sunt, dupa mai mi-a lasat cate un mesaj pe facebook, eu am mai intrebat-o de vorba, am mai sunat-o si parca a inceput iar flacara sa arda laughing Acum o sa iesim in oras peste cateva zile si nu stiu ce sa fac!(Eu am intrebat-o daca vrea sa ne vedem) Am inceput iar sa o plac, dar ma gandesc ca daca are prieten... sad Nu imi place sa ma bag in relatia altor persoane, dar se vede ca ea il place, dar el o trateaza cu indiferenta, imi vine sa il omor cand are o asa fata langa el si se uita ca prostul dupa toate para*utele! Ce sa fac? Ce sfaturi imi dati? Funda!

PS: Chiar as vrea sa fiu cu ea, imi place mult! tongue

3 răspunsuri:
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Daca vezi ca te place o poti intreba daca nu ar vrea sa renunte la prietenul ei care nu o apreciaza ca tine. o iei tangential cu "ai dori". nu direct cu "vrei sa".

| Kenwill a răspuns:

I know the feeling... Vrei un sfat? Be yourself! Nu incerca sa pari altcineva cu ea!
And have fun, as much fun as you can
Si vorbiti cat de mult puteti...si nu minti niciodata si mai ales ai rabdare
eu nu am avut...and now i lost her
And my humanity as wellbig grin
Dar nu conteaza...deci iesi cu ea si daca ea nu te place asa cum esti tu, las-o moartatongue
Good luck kiddo, hope you'll be happybig grin

| cleopatrapwp a răspuns:

Eu spun ca ea ori s-a despartit de acel baiat si ca sa nu fie "ciudata" fara iubit se da la tine sau el s-a despartit de ea si acum ea incearca sa aline durerea cu tine.Dar iti spun sigur:numai sunt impreuna! Inainteaza cu incredere in relatia voastra, ex-ul nu o sa va incurce daca tu o sa fi the best.Ai incredere in tine, nu degeaba te-a ales! Fi cat se poate de increzator! =)