| BitKode a întrebat:

Am si eu o problema, deci imi placea de o fata mai acum 1 an, vorbeam mereu si chiar ne intelegeam bine, dupa un timp eu am avut niste probleme, ea a fost ocupata mai tot timpul, n-am mai vorbit chiar asa des, ea si-a facut un prieten, eu m-am apucat de sala, ne-am schimbat radical amandoi si multe altele! In fine, asta nu prea conteaza, dar problema e ca acum cateva zile ea m-a sunat sa ma intrebe cum mai sunt, dupa mai mi-a lasat cate un mesaj pe facebook, eu am mai intrebat-o de vorba, am mai sunat-o si parca a inceput iar flacara sa arda. Acum o sa iesim in oras peste cateva zile si nu stiu ce sa fac!(Eu am intrebat-o daca vrea sa ne vedem) Am inceput iar sa o plac, dar ma gandesc ca daca are prieten...Nu imi place sa ma bag in relatia altor persoane, dar se vede ca ea il place, dar el o trateaza cu indiferenta, imi vine sa il omor cand are o asa fata langa el si se uita ca prostul dupa toate para*utele! Ce sa fac? Ce sfaturi imi dati? Funda!
Nu mai stiu ce sa cred! sad
PS: In unele momente parca ma iubeste maxim iar in altele parca suntem doar amici! Ce se intampla?

2 răspunsuri:
| PinkHD3 a răspuns:

Hai salut, si eu am fost in stituatia ta!
Tot ce trebuie sa faci e sa o abordezi, iar ea va vedea ca tu o meriti mai mult decat el, asa am facut eu mie mi-a iesit.Cel mai simplu mod invit-o in oras. Si spune-i ca o placi! happy Bafta!

| Juust a răspuns:

Poate e confuza si nu stie pe cine place mai mult...iesi cu ea si vezi ce se intampla, si nu-i reprosa chestii despre prietenul ei, mai bine astepti si ii spui subtil ca tu crezi ca nu se potrivesc..si daca te place ar putea sa renunte la el, nu sunt casatoriti sau ceva laughing Bafta!