| BitKode a întrebat:

Am si eu o problema, deci imi placea de o fata mai acum 1 an, vorbeam mereu si chiar ne intelegeam bine, dupa un timp eu am avut niste probleme, ea a fost ocupata mai tot timpul, n-am mai vorbit chiar asa des, ea si-a facut un prieten, eu m-am apucat de sala, ne-am schimbat radical amandoi si multe altele! In fine, asta nu prea conteaza, dar problema e ca acum cateva zile ea m-a sunat sa ma intrebe cum mai sunt, dupa mai mi-a lasat cate un mesaj pe facebook, eu am mai intrebat-o de vorba, am mai sunat-o si parca a inceput iar flacara sa arda laughing Acum o sa iesim in oras peste cateva zile si nu stiu ce sa fac!(Eu am intrebat-o daca vrea sa ne vedem) Am inceput iar sa o plac, dar ma gandesc ca daca are prieten... sad Nu imi place sa ma bag in relatia altor persoane, dar se vede ca ea il place, dar el o trateaza cu indiferenta, imi vine sa il omor cand are o asa fata langa el si se uita ca prostul dupa toate para*utele! Ce sa fac? Ce sfaturi imi dati? Funda!
PS: In unele momente parca ma iubeste maxim iar in altele parca suntem doar amici! Ce se intampla? sad

Răspuns Câştigător
| situation97 a răspuns:

Fii mai direct spune-i pe față ceea ce simti daca simte si ea la un fel fa tot posibilu sa fiti impreuna daca ea ziceca nu ia-ti o papusa gomflabila...bafta coptile