| Katsu a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu cs-ul. nu sunt mare fan al cs-ului, joc rar cand chiar nu am ce sa fac iar uneori peste tot codati unu' langa altu' asa ca mi-as baga si eu cod uneori, un wall, nimic mai mult dar nu imi merg, am instalat cs 1.6 normal si cs 1.6 carbon amandoua pe opengl, urmam instructiunile de pe site-uri si tot nu-mi merg, am windows xp daca asta conteaza. vreau si eu sa ma ajutati sa rezolv problema asta, adica sa-mi pot pune si eu un amarat de wall. Daca puteti, puneti-mi aici un link cu un cod care sa mearga sau poate stiti ce problema am. Dau funda! Fara bataie de joc. Astept raspunsuri, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Tibs a răspuns:

Frate i-a id meu tpancu si iti dau eu un wall ca lumea si dac vrei si alte coduri.tongue