| Sandu_Daniel_Dan_1999 a întrebat:

Am o problemacrying.
Decand mia-m bagat Windows 7 ultimate pe 32 biti, si am instalat cs 1.6.
Nu mai pot sa-mi schimb de niciun fel arma pe dreapta
Am incercat sa rezolv dar nimiccrying.Am facut in felul urmator:video opengl dar daca al schimb ami aare mod game video failure;((.
Va rog ajutati-ma e vreun program sau ceva opengl.mdll?

Răspuns Câştigător
| AtomiculXXX a răspuns:

Arma poti sa o mai schimbi si de pe CAPS LOCK. La mine asa merge. In config o am pe stanga dar la o simpla apasare de CAPS LOCK o muta pe dreapta. Daca nu, cand esti in joc apasa pe H si la setari selectezi RIGHT HAND

| Sandu_Daniel_Dan_1999 explică (pentru AtomiculXXX):

Ms multlaughing

| AtomiculXXX a răspuns (pentru Sandu_Daniel_Dan_1999):

Sa inteleg ca a mers si la tine CAPS LOCK`ul happy... Bafta la frag`uri