| BlueEyes_8416 a întrebat:

am si eu o problema.nu mai pot intra pe mess. mi-am reinstalat din nou messenger'ul si tot degeaba.pe mail pot intra dar nu ma mai pot loga pe mess. ce pot face in afara de a'mi face alt id. funda pentru cine imi rezolva problema! mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici intri pe yahoo messinger doar ca pe net:http://webmessenger.yahoo.com/
Te rog, merit o funda?

2 răspunsuri:
| Razvan_8265 a răspuns:

Fara sa te complici, ca sa fii sigura si sa nu iti dea batai de cap reinstaleaza windousu

| andrey_3952 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie mi-am facut un account nou crezand ca celalalt nu-mi mai mere. iar dupa cateva zile nu a mai fost ici o problema dar abar n-am dc pentru ca nu am facut absolut nico schimbare...