| Vlad_1383 a întrebat:

Am si eu o rugaminte ce gen de crema solara trebuie sa folosesc am o piele foarte alba si ma pot arde foarte usor. Anul asta as vrea sa ma bronzez pe tot corpul un maroniu mai deschis ( bronz ) imi spuneti niste sfaturi si ce crema imi trebuie si eventual si pretul daca se poate, factor. nr etc FUNDAAAA

Răspuns Câştigător
| Deĺααα a răspuns:

Salut`big grin. Fara creme.batting eyelashes Da`te cu ulei de masline uniform pe tot corpulbatting eyelashes si cam in 2-3 ore esti bronzat:d si mie mi-a mersblushing :X Succes:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce te sfatuiesc eu :mai bine te duci 2-3 ore la plaja.si o sa te bronzezi mult mai bine...u stii ca cei care se duc la solar fac cancer de piele pentru ca razele solarului decat razele soarelui sunt mult mai aproape de tine si sunt mult mai periculoasehappystii faci cum vrei, dar nu este bine eu ma duc la plaja cateva ore si este superhappy