| ionutzfortuning a întrebat:

TPU am si eu o rugaminte cine imi pote da cele mai multe informatii despre Dodge challanger sau VW sirocco sa imi zica cat consuma cat ce optiuni are cat stiti sa imi ziceti va rog sa vad spre ce sa ma orientez.

1 răspuns:
| JusTPauL a răspuns:

Sirocco ştiu că e o maşină foarte sportivă consumă undeva la 10% asta dacă nu îi dai cox să sară de 20. Dotările le are fiecare maşină în parte, caută să fie M dacă vrei să ai opţiuni full.