| faster22 a întrebat:

:* Am terminat cu liceul si nu vreau sa stau degeaba toata vara vreau sa imi castig banii de buzunar singur.Am gasit intr-un loc cv de genul ajutor de pizzar chiar nu stiu in ce consta meseria asta luni trebuie sa ma duc sa dau probe si nu stiu ce trebuie sa fac daca ati putea sa ma ajutati as fi recunoscator:*

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Acolo trebuie sa stii meserie, nu cred ca ai sanse, cred ca se refera la facut pizza. Mai bin incerci sa fii chelner la un local, ai mai mult de castigat. Bafta!