| StoicaAndi a întrebat:

Am un canal de youtube despre jocuri gameplay momente extreme din jocuri gen wrestling ultimate impact, assassin creed si cum sa descarci jocuri.Cum fac sa am mai multi subscriberi si views? va rog sa imi spuneti nu fac altceva ca nu vreau sa mi se vada fata pe youtube rolling on the floor))). Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| III_Johnny_1992 a răspuns:

Foloseste http://bit.ly/12U8xJt este un site de tip social exchange tot ce trebuie sa faci este sa aduni coins-uri.

| HTD a răspuns:

Uite pentru mai multi subscriberi poti:
a}fa pe cineva faimos de pe youtube sa te aprecieze sau sa iti comenteze un video ca o sa apara la el pe pagina
b}fa prin editare cat mai departe de realitate
c}punemi mie un link in descriere ca eu am un canal faimos