| Rebecca_5481 a întrebat:

Am un laptop Acer Aspire 6920G si am varsat suc pe el. [ pe tastatura si pe touchpad ]. tastatura merge fara probleme dar touchpad-ul nu. daca nu il dezactivez se misca singur in stanga si in dreapta. Ce as putea sa-i fac?! [ scuzati categoria. dar e cea mai accesata ]

1 răspuns:
| winter a răspuns:

Lasal sa se usuce bine cam o saptamana. dupa o tragi o conckuzie, adica ori il repari ori iti cumperi un mous cu usb.dar lasa-l si nu mai umbla la el, poate isi va reveni ca in fond este o placuta iar ea nu ar trebui sa fie afectata asa de usor