| a0u1 a întrebat:

Am un prieten care spune că nu se sperie de nimic și chiar mă enervează, tot cu asta se laudă zilnic.
Vă rog spuneți-mi o metodă cum să îl sperii, eu aș vrea să îl aștept în scară să-i tai curentul și mai departe nu știu dați-mi idei de genul vă rog nu altele.

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Oamenii care se lauda cu un lucru la nesfarsit vor, de fapt, sa creeze o imagine falsa. Cel mai probabil e un kakacios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă gândesc să-l chemi afară și îl aștepți după ușă, îți pui o masca pe fata și apoi îl sperii.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Spune-i c-o murit ma-sa