| GeorgeDRX a întrebat:

am un râs ciudat, iar atunci cand rad, din cauza rasului meu parca momentul acela de amuzament pentru mine dureaza prea putin laughing Ce as putea face sa-mi schimb rasul? Toti prietenii mei cand aud o gluma rad normal, numai eu am un râs ciudat laughing Nu ma deranjeaza ce ar spune ei, ca oricum nu spun nimic despre rasul meu. Doar ca ma deranjeaza cum rad, si in al 2-lea rand momentul de amuzament dureaza prea putin laughing Ajutor va rog (Scuzati categoria)

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

rolling on the floor M-ai facut si pe mine sa rad.Si eu am un ras ciudat laughingNu cred ca poti sa il schimbi, poate sa te fortezi putin.Dar oricum, de ce ai vrea sa il schimbi, e rasul tau si trebuie sa fie unic.

| DaYannaDG a răspuns:

Daca m ai auzi pe mine cum rad. rolling on the floor doamne. laughing nu ai cum sa schimbi chestia asta, e ceva normal, fiecare rade in felul lui (ciudat sau mai putin ciudat) laughing tot ce poti face tu e sa te controlezi putin, dar nu e nimic anormal in asta nu te mai stresa atat. Obisnuieste te cu asta, face parte din tine pana la urma si nu ai cum sa schimbi.
Eu una cand ma aud cum rad ma apuca si mai rau laughing

| stolz a răspuns:

Salut. Nu îl poți schimba, poate doar controla puțin. Dar nu e nimic în neregulă cu faptul că ai un râs mai ciudat. waiting

Iar despre momentul de amuzament, nu știu ce ți-aș putea răspunde eu sau alte persoane. laughing

| GeorgeDRX explică (pentru stolz):

Ideea e ca rad asa apasat si ascutit, nu stiu cum sa explic laughing Si pana la urma imi ajunge in gat râsul si ma opresc dintr-o data laughing

| stolz a răspuns (pentru GeorgeDRX):

Încearcă să vezi dacă ți-l poți controla oarecum. Dacă nu, stai liniștit.