| Iuliant22 a întrebat:

Am un Samsung galaxy S3 GT-I9300 si de cateva zile nu se mai aude cand vorbesc la el, nu il aud nici pe cel care ma suna si nici el pe mine ce as putea face, se poate sa fie de la cartela?
Dau funda.
Scuzati categorie nu stiam unde sa il pun.

2 răspunsuri:
| dCake a răspuns:

Si eu am acelasi telefonlaughing
Muzica jocurile si celelalte le auzi? Ai incercat sa inregistrezi cu telefonul sa vezi daca merge? Ai cautat prin setari, poate ti-ai activat vreo prostie? Sau ai mai putea incerca un apel la 555 sa vezi daca auzi robotul, sau ca sa vezi daca e de la cartela(sau retea) poti suna pe cineva pe skype...

| Iuliant22 explică (pentru dCake):

Muzica, jocurile merg la fel si Youtube. Am sunat la 555 dar la fel nu se aude nimic.