| Iusty15 a întrebat:

Buna,scuze pentru categorie, am un Samsung galaxy mini si are o problema adica cand ma suna cineva eu aud acea persoana dar ea nu ma aude pe mine, ce ar putea fi si cum as putea rezolva? funda mare si vot si ce vreti voi!

Răspuns Câştigător
| zwargolak a răspuns:

Salveaza datele din el si da-i un reset to factory default. daca nici atunci nu merge, du-te la un service, ti s-a stricat microfonul

1 răspuns:
| HDR10 a răspuns:

E posibil sa-ti fie dat volumul convorbirii la minim. In cel mai rau caz, s-a dus microfonul si trebuie dus la service.