| dragossefu a întrebat:

am un stick de 2gb il am de la modulatorul de la masina aveam muzica pe el si nu l-am mai folosit cam o luna sa si acum cand l-am bagat in calculator sa bag niste muzica pe el nu imi mai merge imi da sa il formatez, dau sa il formatez si imi da o aeroare : "windows was unable to complete the format" am incercat sa il formatez si cu alte programe dar tot nu merge. cine stie ce ar putea sa aiba sau daca ii s-a intamplat cuiva.

Răspuns Câştigător
| Brodo a răspuns:

S-a ars. Nu cred ca mai ai ce sa faci cu el. Am patit-o si eu.happy Nu o sa mai fie functionabil. Dupa fiecare folosire a stick-ului trebuie dat eject din pc de acolo de la dispozitive. Astfel asa se intampla.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca din cmd: start -> run ->"cmd"->"enter" si acolo scrii "format X", unde X-litera driver'ului (asa cum apare in my computer). daca nu merge asa poti sa-l arunci.