| GymmyCool a întrebat:

am un telefon si vreau sa stiu cate puncte am ca nu mai primesc factura ca sa vad cate am imi puteti spune Multuemsc si mai am o intrebare tot despre telefon : cate puncte trebuie pentru un taci scrim de ori ce fel? Multumesc

Răspuns Câştigător
| PisyRock a răspuns:

Depinde de retea. De obicei, daca iti faci cont pe site-ul companiei de telefoane de care apartii poti ca afli cate pct de fidelitate ai strans. Iar ca sa iti iei un telefon touch-screen cu puncte trebuie sa stai mult ca sa aduni pct. necesare. Sper ca ti-am fost de folos!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu te duci la un magazin Vodafone si intrebi?