| ShadowSlayer a întrebat:

Salut TPU,am venit aici cu o intrebare, deci, am mintit-o pe iubita mea cu cateva lucruri minore si ea a aflat, s-a suparat foarte rau pe mine, ca de ce nu i-am zis, ce pot sa fac? Stiu ca scuzele nu sunt suficiente, ce as putea face sa o fac sa uite? Urasc ca am mintit-o dar a fost o decizie pe moment si am decis prost.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai acum trebuie sa o intelegi si pe ea, nu este frumos ce ai facut.

Ce iti ramane de facut, este sa iti ceri scuze sincere, cele mai sincere, incat sa simta ca iti pare rau. Iar dupa sa continui oarecum tot ca pana acum, sa ii fii alaturi si sa vada asta, sa te comporti frumos cu ea si sa incerci sa ii propui diferite activitati/iesiri astfel incat sa va luati gandul de la asta. Cu timpul o sa uite.

Adica evident ca... nu uita laughing Dar o sa se amelioreze.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Spune-i că îți pare rău și dacă te mai iubește o să te ierte.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat, te iarta. Daca nu te iarta atunci nu stiu daca o sa aveti pe viitor o relatie buna.

| siriusblack98 a răspuns:

Nimic sa nu faci. Ti-ai cerut scuze si asta este tot ce poti face in urma unei greseli. Nu este ca si cum poti da timpul inapoi. Te comporti normal si astepti sa-i treaca nervii.