| constantinraulkristofer98 a întrebat:

Salut TPU, Am visat o fata de care imi place de cand eram in generala. Acum sunt in liceu si inca ma gandesc la ea. Am visat ca eram intr-o clasa cu ea si cu niste colegi apoi a venit la mine si ne-am luat in brate si ne-am invartit. Ne simteam atat de bine unul langa celalalt dar din pacate in vis... Spuneti-mi ce credeti voi ca semnifica chestia asta...

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu semnifica nimic, ai visat la intamplare o persoana din trecutul tau
Chiar daca de exemplu nu vedem cu anii anumite persoane, asta nu inseamna ca creierul nostru a sters informatiile despre acele persoane.
Eu de exemplu pot visa o colega din liceu, eu terminand de cativa ani si facultatea, daca as visa acum o colega din liceu care este maritata si cu copil in prezent, ce ar semnifica visul meu? Nimic

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit ca nu se intampla nimic in realitate, visele de noapte vin si pleaca, fara sa se intample in viata reala.

| Hyperion7 a răspuns:

Daca te gândești la ea, e normal sa o visezi.
Treci peste, fete mai sunt.