| Yaloomano a întrebat:

An nevoie imediat de un sfat de la voi. De o luna nu mai pot sa mănânc dimineață și fac scaun moale și ma mai ma doare și burta pe lângă. Doctorita mea de familie a zis ca nu am nimic dar eu cred ca am ceva. Va rog ajutați mahappy dau funda la cine cred eu ca a intuit ce pot sa amhappy

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doctorita nu ti-a dat sa faci si niste analize medicale?
Mergi la alt medic daca asta nu ti-a placut cum te-a tratat!

| anamariarot a răspuns:

Ti-as sugera sa faci niste analize, cerand si pentru helicobacter. Poti apela si la o endoscopie, cu sanatatea nu e de joaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa nu te abtii de la orice pofta de a ta.
Nu ai nimic neobisnuit, doar lipsa poftei de mancare.
Incearca sa mananci putin cate putin.

| Qwwww a răspuns:

Diareea acută dureaza 1-2 zile, și nu sunt necesare teste. Daca durează mai mult de doua zile, medicul poate efectua anumite teste mai amănunțite pentru a gasi problema. Părerea mea este să îți faci cât mai repede niște analize pentru a se afla cât mai repede cauza exactă.

| AlexBrooK00 a răspuns:

Bă fra nu stiu ce sa zic nici eu nu pot mânca dimineața chiar dacă mi foame nu pot bagă mâncare ca nu intra eu is așa de vreo 2 ani și n-am probleme