| Vertikal91 a întrebat:

De vreo 1 luna..Tot am probleme cu diareea..Intotdeauna ma doare burta..Si ma duc imediat pe WC..Am fost si la medic am facut si ecograf....Am facut si analize..Totul pare normal..Nu am nimiic rau.Dar cum mananc o prajitura..Sau cum beau un pahar de suc..Imediat ma duc pe WC..toata ziua trebuie sa mananc doar OREZ.Ce pot face? Cum mananc ceva nesanatos..ma doare rau burta.:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Furazolidon e bun împotriva diareei.
Mănîncă multe banane, covrigei.
Mergi și la medic.
Te pup!

1 răspuns:
| vangaelis a răspuns:

Imodium, furazolidon.dar sa respecti indicatiile farmacistului