| BitKode a întrebat:

Anul asta am banchet love struck Sunt baiat am 188 cm si 80 kg. Cum sa ma imbrac. Vreau ceva sa fie asa mai elegant, sa iasa in evidenta mult. La localul unde o sa mergem mai vine inca o clasa din alt oras tongue Si din clasa aia imi place mult de o fata. Vreau sa o impresionez, sa fiu diferit. Toti o sa se imbrace in camasa cu blugi si tenesi sau pantofi. Eu vreau ceva diferit!

Răspuns Câştigător
| JeSuisAnonyme a răspuns:

Un costum cat mai simplu, negru sau albastru inchis. Pantalonii pot sa fie mai stramti si sa ii asortezi cu o pereche de Conversi. De asemenea poti sa ii sufleci daca iti va fi cald. Va da o nota mai degajata si prietenoasa. Papionul poate e mai dragut, parerea mea. Ai grija sa nu porti multe curori, si sa se combine.
Daca esti blond tine minte ca albastrul merge de minune, iar daca esti brunet/saten incearca visiniu/rosu.
Bafta si sper sa te distrezi! Funda? happy

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Iti poti comanda de pe net un costum ceremonial, sa-r potrivi excelent pentru un banchet.

| lipsadeinspiratie a răspuns:

Ce zici de un costum elegant: camasa alba sau albastra, cravata sau papion si un sacou. Sau daca vrei poti sa-ti cumperi niste pantaloni eleganti si o bluza/tricou mai... elegant.