| BlueStyl3 a întrebat:

As avea si eu nevoie de ajutor mare am avut un vis acu cateva zile si uitati tot visu

eram acasa plecam nu era nimeni, ies merg pe jos si ajung in iore, am intrat la statuie. singur nu era nimeni.merg frigu era din ce in ce mai mare. dupa. m-am asezat la copac. o lacrima mia cazut. parca nu mai erati nici unu. am stat jos pe banca. am auzit un zgomot. cand ma intorc nimic. merg mai incolo si o vad pe ana zambindumi alergand spre mine. sare in brate la mine si o tineam in brate si ne sarutam. atunci a venit caldura. dupa ati aparut toti. eram fericit. spre sfarsit ii dau eu flori lu Annonima. ea imi zice nu oricum voi fi alaturi de tine.atunci m-am oprit.
stop stiam ca era un vis si i-am zis eu simt ca nu vei fi. si ea a zis ca, chiar daca nu pare eu mereu sunt langa tine. si ne-am sarutat. a tunci mia cazut o lacrima stiind ca eu nu o am

Ce poate sa semnifice Cine ma ajuta Dau funda + vote iar la restul vote

2 răspunsuri:
| ChristtineA a răspuns:

Pai, stii ca sse spune ca visele devin realitate?happy
ee. poate tu o sa ai aceste momente cu "Anonima " aceea:p
BAfta :*!
Funda puppy dog eyes?

| lizy12iul a răspuns:

Uite aici un dictionar al viselor;) http://www.dictionarviseonline.ro/interpretarea_viselor_litera_a1.htm poate te va ajuta:*