| Mikutza98 a întrebat:

Aseara am visat ceva ciudat si ma tot gindesc la visul meu, oare ce semnifica?
Deci, eram intr-o casa mare, (casa noastra) si parea ca totul era pustiu. Am intrat in casa si imi cautam niste lucruri. Acolo m-am intilnit cu baiatul de care imi place (lui nu-i place de mine). El era cu 2 baieti (nu stiu cine erau). Si parca tineam minte ca cind eram mica tot eram in aceasta casa dar mai avea o camera si mai era si un copac la care s-a intamplat ceva ciudat. Eu am vrut sa ma duc la acel copac si cind am ajuns linga el s-a deschis un portal in care trebuia sa intru si mi-am adus amunte ca cind eram mica am intrat in acest portal si am salvat lumea (cam asa ceva). Si cind am vrut sa intru in acest portal a venit persoana de care imi place (Igor) si m-a luat de linga acel portal. Eu am inceput sa ma simt rau si nu puteam merge, m-am asezat jos linga Igor si am inceput sa plang si el tot plingea. Apoi m-a luat in brate si m-a dus in alta casa care era tot in acea curte, si m-am sculat. La scoala tot stateam si ma gindeam ce semnificatie are acest vis? Si mi-am adus aminte ca cu ceva tim in urma am mai visat ca eram intr-o casa veche si mare, lipsita de culori adica alb-negru.

1 răspuns:
| FUCKy0u a răspuns:

Pai ori ai citit o carte S.F sau ai vazut un film.Ori esti mai nebuna de felul tau laughing.Nu mi s-a intamplat niciodata sa am vise asa ciudate.Dar si visele vin din psihic. Poate ai trait niste intamplari ciudate recent sau, poate esti o persoana foarte buna si vrei sa salvezi lumea(ceea ce ar insemna ca vrei sa ajuti pe cineva, ca lumea e deja fara nici o sperantalaughing )Cautai niste lucruri...asta poate insemna ca esti in cautarea unui scop sau unei motivatii indiferent pentru ce.Si probabil acel portal e ceva ce trebuie sa schimbi in viata ta.