| Gabby23 a întrebat:

as dori cateva statusuri despre aia care nu stiu sa scrie corect! Ceva de genul "Voi chiar ati uitat limba romana, Limba romana e in coma" Nu stiu am dat un exemplu. Funda happy

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Vrei sa pari mai inteligent decat esti?

| Gabby23 explică:

Nu! Dar nu suport sa vad oamenii care vorbesc mereu cu k sau alte litere care nu isi au rostul in cuvantul respectiv! Poate tie iti plac cuvintele astea ke faci?, de ke? si multe altele!

| BiuL a răspuns (pentru Gabby23):

De frumoas-o ce zici?
Eu te inteleg, nici eu nu prea suport acei oameni.

| cokko a răspuns:

Prima data corecteaza-ti tu greselile gramaticale pe care le faci...