| MistikkGirl a întrebat:

Imi puteti da niste statusuri ca de exemplu : Vad ca prietenii mei au uitat de mine! Ceva de genul.

3 răspunsuri:
| Adelina04 a răspuns:

Nu chiar ceva in genu` dar de prieteniebig grin
"Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste decorul unei sincere prietenii ...numai daca spectacolul a luat sfarsit."
"Atinge steaua de neatins si nu`i uita pe cei ce au crezut in tine..."

| jagfdbd a răspuns:

Pentru prietenii mei eu nu mai am nicio valoare, dar ei pentru orice greseala au facut vor ramane in sufletul meu mereu :X... crying