| crackcrack a întrebat:

As dori niste informatii despre liceul Gh Sincai Bucuresti. Este un liceu bun? Adica se invata, se fac ore, profesorii predau bine? Si despre elevi ce imi puteti spune? Sunt de treaba, prietenosi, cocalari sau fitosi? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| blublay a răspuns:

Da este un liceu foarte bun si se invata chiar foarte bine profesorii sunt chiar foarte draguti dar sunt si severi in legatura cu elevii din cate stiu eu sunt chiar foarte prietenosi si de treaba dar sa fim seriosi acum in fiecare scoala mai exista cocalari sau fitosi.F
undapuppy dog eyes