| lov318 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Cosbuc, din Bucuresti? sunt in clasa a saptea si am inceput sa ma gandesc la ce liceu sa merg.Cum e acolo? Profesorii sunt de treaba? Elevi fitosi? m-ar interesa la mate-info bilingv.sau bilingv intensiv. cum e mai bine?happy

Răspuns Câştigător
| ganton a răspuns:

Deci cum sa iti zic eu e liceu de emo asa. Oamenii-s ok, iar daca iti plac idioti artisti care au impresia ca traiesc in america si se dau grunge asa e si mai bine laughing. Profesorii sunt ok, unii vor spaga ca sa ai nota mare (adica meditatia). De conducere ce s amai zicem, intr-un timp era debandata mare, era una directoare si facuse regulile laxe rau de tot. Prostii se bucurau, ziceau "iaute mah jkoala in styl amerikhaaannn!" si cica se luau din fondu' scolii pentru achizitii gen un panou d-ala de pus foi 250 de milioane laughing.