| andresssssssss a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon android. Am gasit unul foarte frumos care are android v2.3.6 (Gingerbread). Imi puteti spune va rog daca este bun acest android.Va rog! Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Este bun, undeva mediu, dar s-ar putea sa nu mearga multe jocuri si aplicatii pe el.De ce nu strangi mai multi bani si iti iei unul mai performant si sa te bucuri mai mult de el? De ex Samsung galaxy s2 care e vreo 1200 lei pe emag.Sau Allview p5 care are android ultima versiune, are display mare, camera de 8 si la un pret foarte bun, pana in 1000 lei tot pe eMAG...

| andresssssssss explică (pentru Bondarel99):

Ce spui de Vodafone Smart Mini este noua aparut. Daca l-ai vazut ce parere ai despre el?

| Bondarel99 a răspuns (pentru andresssssssss):

Are android 4.1, dar in rest nu e cu nimic special si nu merita sa dai banii pe el.Iti recomand sa te orientezi spre Samsung, LG sau sonny...

5 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Și eu ți-aș recomanda Samsung galaxy.

| marinaa9 a răspuns:

Ti-as recomanda galaxy chat are android 4.0 ca la tablete!happy

| alejandra22 a răspuns:

In fine...eu ti-as recomanda telefoane Samsung galaxy majoritatea au sistem android sunt foarte bune si ti le recomand. funda?