| AnonimulTPU a întrebat:

As dori si eu cat mai multe statusuri despre prietenie si prieteni falsi. Dar nu doresc de alea de pe site-urile de pe prima pagina la Google, vreau mai speciale.

1 răspuns:
| ingerasmicutdragutalexandramelek a răspuns:

Bine uitre daca e bun nu da fundA raspunde-mi si mie la intrebarea mea este asa:'' prietenia nu o arunca caci daca o vei arunca numai de pierdut vei avea'' sau '' am avunt incredere intr-un sau intr-o borfas borfasa( depinde daca e fata sau baiat asa sa continuam )si tu nu ai avut puteam sa bag mana-n foc pentru tine dar nu eu sunt bine dar tu nu stiu eu ati las amarnic lacrima mea ca doar asta se putea