| rosalinda985 a întrebat:

As dori si eu un mesaj de multumire pentru diriginta mea. Vreau sa pun o poza cu ea pe Facebook si nu stiu ce sa scriu.

Răspuns Câştigător
| Ɔαρρʏ a răspuns:

Desi anii se vor scurge, amintirile si toate sentimentele pe care ni le-ati impartasit noua, vor ramane in sufletele noastre.Va multumim ca ati avut incredere in noi, ca ne-ati ajutat si la bine, dar si la greu.
Acum, ne apropiem cu pasi repezi de finalul unei povesti, dar datorita dumneavoastra, ne-am imbogatit cunostintele, datorita dumneavoastra avem sansa de a fi ceva in viata si de a realiza ceva.
Va multumesc pentru aceasta sansa!

Cu mult drag,
(Numele Tau)

9 răspunsuri:
| CorinaaM a răspuns:

God! In ce hal au ajuns copiii din ziua de azi! Chiar asa, sa pui o paza cu dirigata pe fb?! Pe bune?! Esti penibila, adica... dupa ce toti profii+ handicapatii de diriginti ne tin inchisi in sc, ca la puscarie tu vrei sa ii si apreciezi si sa le multumesti pentru asta?!?!? Pt tampitii astia de profi nu trebuie sa ai pic de respect, si tu ai scr "diriginta mea". Singurul sentiment pe care l-a trezit cititl intrebarii tale a fost mila, da MILA si dezgust... sunt dezgustata de modul in care profii isi manipuleaza elevii. Anyway u`re a fuckin` fuckin`stupid and manipulated nerd

| Măduuțaa a răspuns (pentru CorinaaM):

Si de ce zici ca copii is nebuni? Daca ea tine la diriginta ei, asta e.Nu comenta daca nu ai de ce!

| CorinaaM a răspuns (pentru Măduuțaa):

Frate,alta retardata mintal ...esti o tocolara, parasutato. Mi-e mila!

| Măduuțaa a răspuns (pentru CorinaaM):

Eu de ce sunt retardata? Ma mai faci o data intr-un fel si-ti frig una si poate te si reclam!

| rosalinda985 explică (pentru CorinaaM):

Auzi,eu am zis ca am nevoie de mesaj nu de jigniri, copile calemeaza-te sau ai nevoie de pshiholog. Daca nu iti place scoala, fa cum vrei tu da nu ma jigni.ok?

| Anafetita a răspuns (pentru CorinaaM):

Spuse Corina uitandu-se in oglinda...

| Rawwwrrrr a răspuns:

Draga doamna diriginta,
Va multumesc ca ati fost in acesti ani alaturi de mine si ca m`ati ajutat. Pentru mine sunteti si veti fi cea mai buna diriginta pe care o poate avea un elev. Daca v-am mai suparat cu ceva, imi cer scuze si sper sa nu se mai intample. Va multumesc ca ati fost alaturi de mine. Cu drag, Rosalinda.

Scuze am compus pe loc. Sper ca`ti place.happy
winking
Fundita?puppy dog eyes

| ItachiUchiha17 a răspuns:

Ii scrii ca o iubesti si vrei sa petreci clipe fericite cu ea.

| Lmb_Alexandru_1990 a răspuns:

Doamna Digirintă, rezolvam si noi cu ansemțele alea? O buchet de flori, un cafea ceva? AOLO GUCCI