| ToOmYOfficial96 a întrebat:

As vrea cateva indrumari pentru a avea un corp frumos! Ce exercitii fizice ar trebui sa fac pentr-u a avea muschi dezvoltati? Dau Funda! happywinkingwinking

Răspuns Câştigător
| Burghelea_Lacra_1971 a răspuns:

Buna! Eu, ca sa ma mentin in forma merg in fiecare zi cu bicicleta si cu rolele. Poate ti se pare o metoda invechita, dar sa stii ca lucreaza foarte bine muschii. Daca te vei plimba in fiecare zi, macar o jumatate de ora vei vedea rezultatele;). Daca nu vrei sa apelezi la un abonament la sala ( care costa in jur de 50 de lei ) poti sa aplici metoda clasica si sa mergi pe jos. Mai poti sa faci in fiecare seara abdomene si vei avea muschii dezvoltati;).Eu asa ma mentin;). Mai fac, cand am timp exercitii acasa cs de exemplu acesta :
http://www.youtube.com/watch?v=nvPW0v5hnZQ