| anonym_4650 a întrebat:

As vrea niste pareri de la voi. Cel mai bun raspuns va primi funda.

Saptamana viitoare voi merge la concertul lui Cedry2k si m'am gandit sa iau un autograf de la el.
Dati-mi exemple pe ce as putea lua un autograf, exceptand albumul sau. As vrea sa fie ceva simbolic.
Astept parerile voastre poate ati trecut prin asemenea experiente.

3 răspunsuri:
| beyondbirthday a răspuns:

Pe niste obiecte familiare care le ai sau ai putea sa-ti faci un carnetel pentru autografe.

| iuli29 a răspuns:

Pe o sapca, pe un tricou...
Pe o fotografie de a sa.

| anonym_4650 explică:

Alte pareri?