| Gybylan a întrebat:

Un prieten are un iphone de vanzare... cere 6 mil pe el...
km as putea sa-l fac sa mai lase din pret...sa ajunga km la 2 mil
puteti sa dati exemple si de combinatii
sau daca as putea sa-i dau vreo teapa...
m-am gandit si eu la cateva dar nu cred ca o sa tina...acum astept si eu parerile voastre...
mentionez ca nu este un tip ca un caracter puternic...

7 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Ba cretinule, copil cu defecte ce esti. Te duce mintea sa dai teapa, dar sa faci ceva cinstit nu te duce? Dar tu ai caracter puternic? Stii ce am facut eu cu toti astia care incercau sa-mi dea tepe? Cu palma pe botic le dadeam.

| Bishop a răspuns:

Să moară Gibilan dacă o să îţi iasă ţie astă. Nici un om sănătos la cap nu o să reducă din preţul unui Iphone 400 de lei, să fim serioşi, nu ai cum să-l fraiereşti că nu-i prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-i dai țeápa aia din p-ta Revolutiei s-ar putea s-o accepte;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu incerc sa "tzepuiesc" pe nimeni din principiu. daca nu imi place un om prefer sa nu am de-a face cu el.

dar tu... ii "tzepuiesti" si pe cei pe care ii numesti prieteni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mil da mie cu 4 mil

| Lalala a răspuns:

Si maikmea are si l. a luat din america si tot 2000 lei [bani noi, ca stii, s.au inventat]a dat p el [d la fabrika]n.are cum sa il iei la 2

| Gybylan explică:

Stai linistit ba ca bataie numi iau... xkm l-am facut sa renunte de la 800 la 600 asa ca vreau acum sai ofer niste telefoane ca sa mai reduk din pret...ca dracu nu vedeti km spus combinatii.