| mirelushhh a întrebat:

SALUT TPU! As vrea sa imi fac un tatuaj, dar nu stiu ce si nici nu stiu unde...ma gandeam ca poate ma puteti ajuta sa aleg ceva

3 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Pe spate de asuprea de c.rlaughing

| whitenights a răspuns:

Pai alege si tu ceva care sa te reprezinte, sau care reprezinta un anumit lucru/ o anumita persoana in viata ta etc. Iar locuri sunt multe, depinde unde iti place si tie. In general, majoritatea fetelor isi fac pe burta sau mijloc, mie nu prea imi place, dar asta tine de gustul fiecaruia.

| mirelushhh explică:

Sunt casatorita si ma gandeam sa-mi scriu numele sotului meu pe degetul inelar al mainii stangi (sub veregheta).C spuneti? imi puteti da ceva link-uri pentru a vedea ceva modele de tatuaje?