| xBro a întrebat:

as vrea sa ma duc la solar, dar nu stiu nimic despre asta, stiu doar ca te bronzezi, dar nu stiu unde sa ma duc cat costa etc..., as avea nevoie de ajutorul vostru, cat ar costa si niste link-uri unde sunt situate mai multe solare si mai multe informatii daca se poate, DAU FUNDA!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te duci la solar, iarna?
Trebuie să folosești creme fotoprotectoare, expunerea se face de la câteva minute la maxim 20 de minute.
Băile de soare sunt mult mai benefice decât un solar cât ar fi el de performant!
Pa, pa.