| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma tund,,in genul lui Smiley", acea frizura a lui cu bretonul mare. Exista un nume/stil pentru acea frizura? Si daca nu exista, in caz ca ma duc la frizer cu o poza de-a lui Smiley, el isi poate face treaba? Adica sunt destule informatii in acea poza ca sa ma tunda cat mai aproape de tunsoarea lui Smiley? Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Du'te cu poza... sigur o sa stie frizerul ce are de facutwinking ca doar d'aia e frizer straight face gandesc si eu happy

| Slifernet a răspuns (pentru Mada_Mays_1994):

Mersi^^ Eram nesigur..acum m-ai lamurittongue

1 răspuns: