| B3B3NI a întrebat:

Am si eu o problema cu parul.In crestetul capului într-o parte am un vartej si atunci cand parul e mare se ridica in sus. Dupa ce o sa-mi mai creasca parul vreau sa ma tund mai subtire pe margini si sa il las mare in centru + ca vreau sa am ridicat bretonul in sus.In poza de profil puteti vedea bine tunsoarea mea de acum cu numarul 3 peste tot si cu breton iar cealalta este genul de frizura pe care as vrea sa il am.

Infine sa ajungem la intrebare.Intrebarea este de marimea bretonului.
Trebuie tuns odata cu numarul respectiv, adica daca eu am nr 6 in fata langa breton trebuie si el tuns sau il las mai mare si il ridic.

Uitati-va la poza de profil si ziceti-mi daca mi-ar sta bine sau daca aveti alte pareri mai bune (dar sa mi se potriveasca nu doar asa) sa imi ziceti.

PS:Cel mai detaliat raspuns FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă-l tuns tot numărul 6, am eu un prieten care la fel e tuns pe lângă și-l-a vopsit blond. Pariez ca o sa iti stea bine. Bafta.