| Drew's_Kryss_2000 a întrebat:

as vrea sa stiu când se mai dau corigentele. Am inteles ca la sfarsitul lui august dar nu stiu pe ce data, deci am nevoie de ajutor...

Funda❤❤❤❤

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Examenele de corigenta se sustin in perioada 3-6 septembrie. Fiecare scoala fixeaza o data si ora pentru fiecare clasa si materie, asa ca intereseaza-te la scoala ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In mod sigur te vor lamuri cei de la secretariatul scolii ca nu cred ca e o data standard

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Fiecare liceu/scoala are o data diferita deci cel mai bine e sa mergi si sa intrebi la secretariat, iti pot spune mai multe.

| aimullah123 a răspuns:

Mergi la scoala ta si intrebi big grin
Imi place ca vrei sa iei corijentele si ca nu te lasi big grin
Multa bafta!winking

| IoanaRoman09 a răspuns:

Si noi de unde sa stim pe ce data?