| xDony a întrebat:

Salut TPU,as vrea sa stiu ce culoare a ochilor preferati:albastri,verzi,caprui, negri?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
prefer culoarea ochilor ingerasilor mei/a sotului/si a mea...adica capruilove strucklove struck:
toti ochii sunt frumosi, nu conteaza culoarea, conteaza sa ai acel dar de la bunul Dumnezeu.
VEDEREA!
O zi frumoasa sa aihappy

11 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Albastrii sunt foarte frumosi, dar imi plac si cei verzi pentru ca este a doua cea mai rara culoare a ochilor din lume, prima fiind negru.Si cu toate astea eu ii am caprui laughing intotdeauna mi-am dorit sa ii am albastrii ca mama.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Verzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac ochii verzi.
Cei care dau un pic de tot spre caprui si sunt aproape cacanii la lumina slaba in timp ce la soare sunt verzi, verzi happy

| Carmen100 a răspuns:

Imi plac ochii verzi sau albastrii

| AdrianVoicu a răspuns:

Negri :p

Răspuns utilizator avertizat
| TashaUhm a răspuns:

Pai.
Imi plac ochii albastrii.
Eu ii am albastrii(bleu). dar din pacate schimbatori.
La lumina soarelui se fac de-un verde turbat, parca asa se zice, cum sunt cei de sarpe.laughing

| fearlessss a răspuns:

Albastrii mi se par cei mai frumosi desi eu ii am caprui spre verde

| teodora24 a răspuns:

Imi plac cei caprui si negri, insa eu ii am verzi.

| SeNNNz a răspuns:

Albastri. dar eu ii am caprui

| xDony explică (pentru SeNNNz):

SI eu la fel. Fata de care-mi place are ochi albastri de asta imi plac si mie mult cu toate ca eu ii am capruihappy