| HeHeFrog a întrebat:

As vrea sa stiu daca sunt urat.Pun ceasta intrebare deoarece nu prea am succes la fete,eu nu ma vad chiar asa de urat, sunt si putin timid.As vrea sa imi lasati id'urile voastre pentru a va da o poza cu mine, pentru ca nu vreau ca prietenii mei sa vada cumva poza pentru a nu ma face de ras ca pun aceasta intrebare.

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Eee, complexele astea, si eu sunt complexat uneori,uneori scap de ele, alteori revin... ce pot spune?
Eu unul ma accept asa cum sunt(am si unele pase proaste cand nu ma accept, dar nalaughing ) Oricum esentialu e, sa te accepti tu asa cum esti.
Sa te respecti, daca tu te respecti, ceilalti te vor respecta.
Insa treubie sa le oferi tu primul respectul tau sa ai parte de respect.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tu esti in poza de la avatar atunci sa stii ca esti urat.

| xXxLoGaNxxxxx a răspuns:

Dai add : bad_boy. 1997

| taborik a răspuns:

Daca nu ai acest 'cui pasa?' o ei razna in ziua de azi happy
este o fata si pentru tine fii sigur de asta, toate la timpu lor mai tarziu dar mai bine! happy