| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca Windows LastXp e piratat am tot auzit ca e piratat si vreau sa fiu sigur daca e sau nu astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| teutzikka a răspuns:

Eu acum sunt pe Windows Last XP si de o luna nu am nicio problema cu el...eu zic ca este foarte bin dar daca ti-l instalezi sa nu alegi ca mod de protectie impotriva virusilor : AVG-ul eu aveam Avast si totul mergea repede bine dar acum cand l-am instalat pe asta nu mai merge deloc bine calculatorul...deci eu zic ca este foarte bunwinking